Araç Özellikleri
 • Audio
 • Otomatik Vites
 • Benzin
 • 5 Kişilik
 • Klimalı
 • CD Çalar
 • Bluetooth
 • Koltuk Isıtma
 • 2 Kapılı
 • Hatchback
 • 5 koltuk
 • Spor Turbo Motor
Aracı Kirala

Araç Resimleri

Aracın diğer resimleri

Mercedes E180 Exclusıve

MERCEDES E CLASS ,  Sedan’ın şık araç tasarımı, modern bir stil ve düzeyli bir sportiflik sunar; hem de şaşırtıcı bir kolaylıkla. Her bir çizgi duygusal netlik prensibini izler. Standart donanıma ilave olarak üç donanım çizgisi ve asil bir renk ve malzeme seçimi kişisel isteklerinizi karşılar.

Mercedes E180 Exclusıve

Modern lüksün bir formu.

Yatay çizgiler görsel genişlik hissi uyandırır. Asil malzemeler tarzı tanımlar.

İster yoğun trafik saatlerinde, ister uzun yolda ister bilinmeyen yollarda olsun – E-Serisi Sedan’ınız sizi stresli koşullarda hissedilir şekilde rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır:

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş).

Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.

Mercedes E180 Exclusıve

E-Serisi Sedan ile birlikte ağ bağlantısı ve dijitalleşme alanlarında, odağında sizin bulunduğunuz yeni bir çağ başlıyor. Sezgisel kullanımı, fonksiyonel olarak anlamlı ve aynı zamanda çekici bir tasarımla birleştiren tümüyle yeni bir kumanda konseptini deneyimleyin.

Park etme ve manevrayı mümkün olduğunca kolaylaştırın; ya da park etmeyi pilotajı üstlenen E-Serisine bırakın.

MERCEDES E CLASS,Park paketinde yer alan PARKTRONIC sistemli park yardımcısı hem park yeri aramayı hem de yatay ya da dikey bir park yerine veya garaja park etmeyi ve park yerinden çıkmayı kolaylaştırır. 360° kamera sistemine sahip park paketi, multimedya sistemi üzerinden gerçekçi bir resim gösterir ve böylece park etme ve manevra esnasında destek verir.

İsteğiniz üzerine aktif park yardımcısı E-Serinizi park boşluğuna yerleştirir.

35 km/saat hıza kadar ve çok rahat bir şekilde. Aktif park yardımcısı dikey ve yatay park boşluklarını kendisi işaretler.

MERCEDES E CLASS,Sürücü sistemi etkinleştirdiğinde otomatik şanzımanlı araçlarda, araç, park edilene kadar kumandayı ve frenlemeyi üstlenir. Sürücü her an müdahale edebilir ve park etme manevrasını manuel olarak düzeltebilir veya sonlandırabilir.

Mercedes E180 Exclusıve

Manuel park etme 360° kamera sistemine sahip park paketi ile büyük ölçüde kolaylaşmaktadır.

Dört adet kamera aracı ve çevresini kuş bakışı perspektiften gerçekçi bir şekilde medya ekranında gösterir. Farklı görüş açıları sürücüyü park etme ve manevra esnasında destekler. Sistem, römork tertibatıyla bağlantılı olarak topuz başlığını takılması manevrasını destekler.

Eliniz anahtarınız olur: E-Serinizi kolayca ve konforlu bir şekilde açın, çalıştırın ve kilitleyin.

Kapı kolu aydınlatmasını da içeren bu konforlu erişim ve sürüş yetki sisteminde sürücünün elektronik anahtarı yanında taşıması yeterlidir.

MERCEDES E CLASS,Tüm kapılar, sürücünün anahtarı eline almasına gerek olmadan, kapı koluna dokunulduğunda açılır ve kilitlenir. Motor da kontaktaki Start-Stop tuşuna basılarak kolayca çalıştırılabilir ve durdurulabilir.

Bu aracı Beğendiniz mi ?

Aracı Kiralamak için Bu alandan Rezervasyon yapabilirsiniz. Gün içerisindeki talepleriniz bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır. Lütfen Rezervasyon yaparken bu uyarıyı dikkate alınız.
Aracı Kirala
[contact-form-7 404 "Not Found"]