Araç Listesi ve Detaylar

Son Model Araçlarımızla

Siz değerli Müşterilerimize

En Kaliteli Hizmeti Sunuyoruz.

Araçlarımızı Beğendiniz mi ?

Beğendiğiniz aracınızı ayırmak için formu doldurun müşteri temsilcilerimiz sizi arasın. Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.
Araçlarımız

Araçlarımız

Araçlarımız,

15 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren lüks araç kiralama konusunda sürekli yenilenen şirketimiz;

Ferrari,Porsche,Lamborginhi,Bentley,Mercedes,Bmw,Audi vb. Marka araçlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede araç kiralama sektöründe en üst seviyelere gelmiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,sorunsuz araçlar ve uygun fiyatlar olmuştur.

LUX RENT A CAR, Türkiye’nin en büyük araç kiralama markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir. 

Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil,iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sektöründe markalaşma yolundadır.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip LUX RENT A CAR, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz 
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmak.

LUX RENT A CAR için buyurun çeşitli merkezlerde bulunan şubelerimizi ziyaret edin.

Size personelimiz samimi ve sıcakkanlılık ile araç kiralamaya dair gereken tüm merak edilenleri aktarsın. Sizde müşterilerimiz olarak akılda kalanları çözerek, kiralamak istediğiniz aracı sigortalı bir şekilde tam tekmil olarak anahtar teslimini alın.
Güzel bir yolculuk adına sevdiklerinizle güvenli ve konforu iyi hissedebileceğiniz bir gönül rahatlığı ile aracınızı kullanın.